NON STOP CCM 2019

nonstopccm-150x150

Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2019 – zapraszamy zespoły i solistów.
Zostań Muzycznym Odkryciem Roku Muzyki CCM.

W tym roku po raz piąty zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym „NON – STOP CCM”. Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2019 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”. Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku.

Do udział w konkursie należy przygotować

  • płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio
  • opis (metryczkę) przesłanych nagrań
  • oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres fundacja@badzjakjezus.pl

lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2019 r.

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.

Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną szansę występu na dużej scenie koncertu „Bądź jak Jezus” wraz z zagranicznymi i polskimi gwiazdami muzyki CCM. Dodatkowo laureat może liczyć na specjalną promocję medialną. Zwycięzca wystąpi także podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości . To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku. Dotychczasowi laureaci konkursu to Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini.

Zgłoś się i daj się odkryć!