Arkadio270

ARKADIO

Polska

to raper, freestyle'owiec, mówca, szczęśliwy mąż i tata. Ambasador Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, inicjator ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz”.

ARKADIO

to raper, freestyle’owiec, mówca, szczęśliwy mąż i tata. Ambasador Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, inicjator ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz”. Jest autorem sześciu płyt, audiobooka i książki. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.

 

Od 6 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami, spotkaniami dla młodzieży oraz rekolekcjami o wymiarze profilaktycznym i ewangelizacyjnym.   Życie w zgodzie ze swoją pasją i talentami rozpoczął po zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat. Dzięki temu jego przekaz jest autentyczny i wynika z głębi serca.

Na drodze swojej kariery współpracował m.in. ze Stanisławem Sojką, Darkiem Malejonkiem, Damianem SyjonFamem, Bosskim Romanem czy Wigorem (M.O.R.W.A.)

Nieustannie rozwija się jako muzyk i mówca. Robi to, co kocha.

 

Od września do końca 2016 roku Arkadio realizował projekt tzw. „Tygodniówki z Arkadio”, w ramach której co tydzień na profilu artysty w serwisie Facebook ukazywały się:

  • w poniedziałki –  seria #NIERZADKO – premierowo nowe single Artysty,
  • we wtorki – seria #TOTENWERS – grafika z cytatem z najnowszego singla,
  • we środy – seria #OKIJMICHODZI – komentarz do singla z poniedziałku w postaci vloga,
  • we czwartki – seria #TŁUSTYFREESTYLE – pół godziny freestyle’u na tematy podawane przez słuchaczy „na żywo” w ramach streamingu live w serwisie Facebook,
  • w piątki – seria #COTYNATO – konkurs z nagrodami dotyczący odbioru najnowszego singla przez fanów artysty.

W odpowiedzi na serię #NIERZADKO słuchacze Arkadio zaczęli domagać się wydawnictwa, na którym znalazłyby się prezentowane w ramach serii utwory. Tak powstała najnowsza płyta Arkadio o tym samym tytule. Swoją premierę miała ona w Tłusty Czwartek na koncercie premierowym w Nowym Sączu z udziałem Bosskiego Romana z „Drużyny Mistrzów” i Anatoma, którzy zagościli również na płycie.

Event List