Archiwum 2015

O KONCERCIE W 2015

Bądź jak Jezus 2015 przeszedł do historii

“Potęga Miłości” – pod takim hasłem odbyła się 4 czerwca w Mysłowicach szósta edycja ekumenicznego koncertu rodzinnego Bądź Jak Jezus. Wielotysięczna publiczność zjechała do Parku Słupna z całej Polski. Z każdą edycją koncert nabiera coraz większego rozmachu, stając się jednym z największych tego typu wydarzeń w kraju i silnie ugruntowując swoją tożsamość. 

Na scenie Bądź Jak Jezus muzycznym emocjom nie było końca, zaś momentem kulminacyjnym był występ zagranicznych gwiazd: amerykańskiego rodzinnego bandu – Leeland oraz brytyjskiego odłamu najpopularniejszego zespołu kościelnego świata – Hillsong London. Wcześniej zagrali rodzimi artyści: Omnes Filii Dei Domini – laureat konkursu „Non-stop CCM”, Gabriela Gąsior & Holy Noiz, New Day, Piotr „Poison” Plichta, Maleo Reggae Rockers oraz Natalia Niemen. Każdy z koncertów był wyjątkowy i zapewnił tłumnie zgromadzonej w Mysłowicach publiczności moc duchowych i muzycznych wrażeń.

Betlejem w Spodku - oficjalny plakat koncertu
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
Szósta edycja wyjątkowego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego odbędzie się 4 czerwca 2015 w Mysłowicach pod hasłem: Potęga Miłości. Spotkajmy się, aby wspólnie uczcić i poczuć potęgę tej Miłości, która z Krzyża rozprzestrzenia się każdego dnia na cały świat. Kochamy, bo jesteśmy kochani. Chcemy to szczególnie podkreślić śpiewem, modlitwą, uwielbieniem i radością wraz ze wspaniałymi artystami z Polski i z zagranicy, którzy zaśpiewają i zagrają na scenie BJJ: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & Holy Noiz oraz New Day. Ponadto u boku gwiazd koncertu zaprezentuje się zespół/ wykonawca wyłoniony w ramach 1. edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Non-stop CCM”, otrzymując tytuł muzycznego odkrycia roku 2015 współczesnej muzyki chrześcijan w Polsce.
Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Na scenie BJJ prezentowały się dotychczas gwiazdy muzyki chrześcijańskiej światowego formatu: Leeland (USA), Israel Houghton & New Breed (USA), Martin Smith (UK), Mietek Szcześniak, Trzecia Godzina Dnia, Artaszes „ARCI” Baroyan (Armenia), Viola Brzezińska, Beata Bednarz, New Life ‘M, Mate.o, Deus Meus i wielu, wielu innych.
Celem Koncertu od początku jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Chcemy pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo. Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale nowoczesny i racjonalny członek polskiego i europejskiego społeczeństwa, który nie boi się mówić, że Bóg istnieje, jest Stworzycielem i działa w świecie. Szczególnymi adresatami naszego przedsięwzięcia są rodziny, chcemy, jednak, by Koncert był okazją do zatrzymania się i refleksji dla wszystkich ludzi zabieganych, pochłoniętych codzienną pracą, niepotrafiących znaleźć czasu na refleksję i odpoczynek. Jak co roku na publiczność czekać będą także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą, stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji. Gwarantujemy, że każdy, kto 4 czerwca zawita do Mysłowic, będzie miał okazję do wyjątkowych muzycznych i duchowych przeżyć i do odczucia tej wszechogarniającej Potęgi Miłości! Bądźcie z nami!
czytaj więcej >>>

PROMUJĄCE VIDEO

ARTYŚCI