ADAM BUBIK

Czechy

ADAM BUBIK - polsko-czeski muzyk i piosenkarz chrześcijański z Zaolzia, który działał jako lider muzyki uwielbienia (worship) w Czechach przez wiele lat. Artysta nagrał sporo czeskich piosenek, które są obecnie śpiewane w wielu kościołach oraz coverowane przez inne zespoły.

ADAM BUBIK – polsko-czeski muzyk i piosenkarz chrześcijański z Zaolzia, który
działał jako lider muzyki uwielbienia (worship) w Czechach przez wiele lat. Artysta nagrał sporo czeskich piosenek, które są obecnie śpiewane w wielu kościołach oraz coverowane przez inne zespoły.

W 2017 r. rozpoczął współpracę z producentem Mirkiem Stępniem. Wtedy też zaczął swoją działalność na polskiej scenie muzycznej z nowym materiałem. Jego piosenki są bardzo chwytliwe, energiczne, a zarazem posiadają głęboki przekaz.

Teledyski Adama cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki transmisji w ogólnoświatowej telewizji chrześcijańskiej TBN, TV Trwam, OPOKA.TV oraz w wielu innych rozgłośniach.


Cały zespół tworzą profesjonalni muzycy, którzy współpracowali ze znanymi polskimi
i zagranicznymi artystami.

Adam ma na swoim koncie wiele koncertów zagranych w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Dzięki swej naturalnej charyzmie spotyka się z bardzo ciepłym odbiorem.

Event List