Laureat NON-STOP CCM 21 – BeU

BeU

 

BeU U źródła naszej muzyki leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu, dlatego gramy najlepiej, jak potrafimy, inspirując się Słowem Bożym. Nasza muzyka najczęściej określana jest jako pop, ale nie brakuje jej także elementów „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, gospel, ale także jazzu i rocka. Nasze piosenki mają polskie teksty, po polsku czytamy także naszą nazwę. Jesteśmy katolikami.

Zespół powstał w lipcu 2013 r., a pierwsze koncerty zagrał jako duet – Urszula Bednarczyk (wokal, bas) i Przemysław Pawlas (perkusja). Od 20 15 r. na scenie wspiera sekcję rytmiczną także Jarosław Maksim (gitara) oraz chórki.

Mamy za sobą występy na ważnych polskich festiwalach – np. Koncercie “Debiuty” i “Premiery” na Festiwalu Chrześcijańskie Granie, Hosanna Festiwalu w Siedlcach oraz Festiwalu Muzyki Pozytywnej T3 w Jarocinie.

Do tej pory wydane zostały dwie nasze płyty – debiutancki album “Ja jestem” ukazał się w 2016 r., a drugi album “Jezu, ja” na jesieni 2020 r.

 

Skład zespołu:

Urszula Bednarczyk (wokal, bas)

Przemysław Pawlas (perkusja)

Jarosław Maksim (gitara)

Event List