POISON

Polska

Piotr Plichta, Poison – polski raper, pochodzący ze Stalowej Woli. Pierwsze próby związane z muzyką rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się dokładnie 10 lat temu, w 2008 roku. Poison był młodym, pogubionym człowiekiem. Jednak dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, a jego muzyka jest pełna fundamentalnych wartości.

Piotr Plichta, Poison – polski raper, pochodzący ze Stalowej Woli. Pierwsze próby związane z muzyką rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się dokładnie 10 lat temu,
w 2008 roku. Poison był młodym, pogubionym człowiekiem. Jednak dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, a jego muzyka jest pełna fundamentalnych wartości.

Poison stworzył artystyczny program profilaktyki uzależnień “Jedno Życie”, podczas którego ostrzega młodych przed najczęstszymi błędami. Współpracował z takimi wykonawcami jak: TGD, Vixen, Dj Bulb, Rover, Bęsiu, Kolah, Yuro, Kids Gospel Joy, Allen, Mak Makowski i wielu innych.

W 2016 roku wystąpił gościnnie w albumie TGD zatytułowanym “Wracam do domu” w utworach : “Miłosierni” oraz “NOVO”.

Poison zarejestrował solowy mixtape “Oddech Życia”, który ukazał się w czerwcu 2012 roku i został nagrany w Studio RoyalSoundProduction. Obecnie artysta kończy pracę nad Debiutanckim Albumem “Szepty Sumienia”, który ukaże się wiosną 2018 roku.

Materiał jest promowany takimi teledyskami jak: “Pierwszy Wdech”, “Choćby nam mówili”, “Tsunami”.

Event List