NON STOP CCM 2020

Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2020
– zapraszamy zespoły i solistów
Zostań Muzycznym Odkryciem Roku Muzyki CCM.

W tym roku po raz szósty zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym

„NON – STOP CCM”. 

Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony

„Muzycznym Odkryciem Roku 2020 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”.

Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku.
Do udział w konkursie należy przygotować płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio, opis (metryczkę) przesłanych nagrań, oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres:

fundacja@badzjakjezus.pl

lub adres pocztowy:

Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2020 r.

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.
Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną szansę występu na dużej scenie koncertu „Bądź jak Jezus” wraz z zagranicznymi i polskimi gwiazdami muzyki CCM. Dodatkowo laureat może liczyć na specjalną promocję medialną. Zwycięzca wystąpi także podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości . To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku. Dotychczasowi laureaci konkursu to Sąsiedzi+, Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini. Zgłoś się i daj się odkryć!