NON STOP CCM


Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2024
– zapraszamy zespoły i solistów
Zostań Muzycznym Odkryciem Roku Muzyki CCM.

 

W tym roku po raz dziesiąty zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym „NON – STOP CCM”. Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2024 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”. Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku.

Do udziału w konkursie należy przygotować płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio, opis (metryczkę) przesłanych nagrań, oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres kontakt@1on.pl lub adres pocztowy: Fundacja 1ON.pl, ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

 

Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia 2024 r.

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych
i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu.
W drugim etapie, który odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności.

Jury dokona wyboru Muzycznego Odkrycia Roku 2024, a laureat wystąpi 30 maja na Dużej Scenie XV edycji Bądź jak Jezus.