Mate-O-TU2

Mate.O/TU

Polska

Mate.O/TU - to nowy zespół Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. & Natalia Niemen

Mate.O/TU – to nowy zespół Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie pisze współczesne pieśni uwielbienia, które podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają polaków do uwielbienia Chrystusa. Od początku 2016 roku Mate.O zaczął współpracę ze świetnymi muzykami, którzy współtworzą projekt TU. Pracują nad nowym materiałem. Nowy album Mate.O / TU ukaże się wiosną 2017 roku.

Podczas koncertów zespół wykonuje też dobrze znane i lubiane utwory z pierwszych płyt, takie jak: Przyjaciela mam, Jesteś dobry czy Panie nasz.

koncertują w składzie:

Mate.O – głos, gitara, bouzouki
Jadzia Kłapa-Zarecka – głos, saksofon
Maciek Kietliński – bębny
Paweł Bzim Zarecki – instr. klawiszowe
Kornel Popławski – bas

 

Natalia Niemen. Niezwykle charyzmatyczna polska piosenkarka, starsza córka światowej sławy muzyka Czesława Niemena oraz modelki Małgorzaty Niemen. Podobnie jak ojciec, jej głos, śpiew jest niezwykle charakterystyczny i rozpoznawalny, nadając występom Artystki niepowtarzalnego kolorytu. Oprócz solowej działalności scenicznej w czasie której bardzo często odwołuje się do twórczości swojego zmarłego ojca Czesława, Natalia Niemen występuje najpopularniejszymi zespołami polskiej sceny CCM – jak „New Life ‘M” i „TGD”. Prywatnie Natalia jest żoną znanego chrześcijańskiego muzyka, wokalisty i kompozytora Mateusza Otręby – szerszej publiczności znanego jako „Mate O.”

 

 

 

 

Event List