Archiwum 2016

O KONCERCIE W 2016

Bądź jak Jezus 2016 przeszedł do historii

Bądź Jak Jezus 2016: Dobro powraca!

W Boże Ciało 2016 r. już po raz siódmy w Mysłowicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie pełne porywającej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć duchowych. Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Siódma edycja odbyła się 26 maja 2016 w Mysłowicach pod hasłem: Dobro powraca!

Wystąpiły wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), La Pallotina, God’s Property, niemaGOtu, Zespół Cześć oraz laureat 2. edycji międzynarodowego konkursu „Non-stop CCM” oraz laureat Koncertu Debiuty Chrześcijańskiego Grania.

Spotkanie uczciło obchody Roku Miłosierdzia i przygotowywało na Światowe Dni Młodzieży, które w lipcu 2016 odbyły się w Krakowie. Wspólnie przekonaliśmy się z jak wielką siłą podarowane Dobro powraca!

Było także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą, stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji.

czytaj więcej >>>

Chcesz wesprzeć dzieło Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus”? Sprawdź jak możesz się włączyć: www.badzjakjezus.pl/o_koncercie/wspolpraca.html. Gorąco zapraszamy!

Bądź Jak Jezus! Ekumeniczny koncert rodzinny

For King & Country (Australia) |  La Pallotina | God’s Property | niemaGOtu | Zespół Cześć

Czas: 26 maja 2016, miejsce: Mysłowice-Słupna

Wstęp wolny

2016 VIDEO

ARTYŚCI